„Radość i uśmiech są jak okno i drzwi, którymi może przedostać się w życie człowieka nieskończone dobro.”
Z ogromną radością,
w imieniu własnym oraz Mieszkańców i Pracowników Domu Pomocy Społecznej „CHEMIK” w Warszawie,
składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne wsparcie udzielone dla naszego Domu i jego Mieszkańców.
Współpraca z Państwem przypomina nam, że warto wierzyć w ludzi.
Pomagając na co dzień osobom starszym i niepełnosprawnym świadomie podejmujemy trud i ryzyko związane z tą pracą.
To pocieszające i wzruszające, że są ludzie, którzy potrafią dostrzec potrzeby innych i ofiarować im cząstkę siebie, podczas gdy sami niewiele mają.
Tymi słowami dziękuję za dotychczasowe wsparcie:
- Firmie GRYCAN Lody od pokoleń
- Pani Zuzannie Putka-Twardowskiej z Firmy POLPAIN-PUTKA Sp. z o.o.
- Firmie AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
- Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich
- Fundacji Św. Mikołaj dla Seniora
- Firmie ELANCO
- Funfacji DUNAJ Instutut Dialogu
- Vienna Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
- Pani Aleksandra Malmon z Polka Shop i Przyjaciele z Firmy Zbyszko





