25 maja Wolontariusze z firmy ELANCO, odwiedzili naszych Mieszkańców, żeby spędzić z nimi przedpołudnie. Nie było to nasze pierwsze spotkanie, ale jak zawsze przebiegło na miłej rozmowie, wspólnym muzykowaniu i spacerach w naszym ogrodzie. Wolontariusze zadbali również, by nasi Seniorzy mogli wypić dobrą kawę i herbatę przy smacznym ciachu. Dziękujemy za poświęcony Seniorom czas.
E.B.





