Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Dom Pomocy Społecznej "Chemik"

Piknik w Międzylesiu

Utworzono dnia 17.06.2026

17 czerwca, Dom Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” w warszawskim Międzylesiu, zaprosił nas na Piknik z tematem przewodnim „Ciao Italia”. Włoska tematyka pikniku, zobowiązała nas do tego, by mieć ze sobą jakiś włoski element, gadżet lub strój nawiązujący do tego kraju. Zdecydowaliśmy się na tiulowe opaski na głowę, w kolorach włoskiej flagi. Piknik rozpoczął uroczy występ Gospodarzy. Następnie udaliśmy się do stołów, gdzie czekały na nas prawdziwe przysmaki. Klimat międzyleskiego Pikniku, wprawił nas w prawdziwy relaks. Spotkaliśmy tam również wielu znajomych z innych Domów Pomocy. Wypoczęci i zadowoleni wróciliśmy do naszego Domu.

 

Autor: Ewa Bobrowska

Autor: Ewa Bobrowska

"Ciao Italia"

Utworzono dnia 26.06.2026, 09:59