17 czerwca, Dom Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” w warszawskim Międzylesiu, zaprosił nas na Piknik z tematem przewodnim „Ciao Italia”. Włoska tematyka pikniku, zobowiązała nas do tego, by mieć ze sobą jakiś włoski element, gadżet lub strój nawiązujący do tego kraju. Zdecydowaliśmy się na tiulowe opaski na głowę, w kolorach włoskiej flagi. Piknik rozpoczął uroczy występ Gospodarzy. Następnie udaliśmy się do stołów, gdzie czekały na nas prawdziwe przysmaki. Klimat międzyleskiego Pikniku, wprawił nas w prawdziwy relaks. Spotkaliśmy tam również wielu znajomych z innych Domów Pomocy. Wypoczęci i zadowoleni wróciliśmy do naszego Domu.
Autor: Ewa Bobrowska
Autor: Ewa Bobrowska





