22 kwietnia przybyli do nas Pracownicy firmy Vienna Life, aby spotkać się z naszymi Seniorami, oraz by wykonać prace ogrodnicze wokół naszego Domu.
Czas spędzony z Mieszkańcami był niezwykle twórczy i wesoły. Były wspólne rozmowy, śpiewanie piosenek, gry planszowe i spacery.
Natomiast Ci z naszych Gości, którzy lepiej czuli się w kontakcie z przyrodą, robili kwietne nasadzenia, oraz wiosenne porządki w ogrodzie.
Od maja podczas spacerów w ogrodzie, możemy podziwiać nowe, piękne kwiaty i krzewy, które rozkwitły w pełnej krasie. Wolontariuszom Vienna Life dziękujemy za poświęcony czas i włożoną pracę na rzecz naszego Domu, której efekty cieszą nasze oczy i serca każdego dnia.
Autor: Ewa Bobrowska





