– Warszawskie Dni Seniora

Plakat Warszawskich Dni Seniora

Przełom lata i jesieni to wyjątkowy czas dla starszych mieszkańców stolicy. Od soboty, 21 września startuje już siódma edycja Warszawskich Dni Seniora. Na nestorów i ich rodziny czeka jedenaście dni wypełnionych ponad 420 różnorodnymi wydarzeniami – zajęciami, pokazami, warsztatami i wycieczkami.

Warszawskie Dni Seniora organizowane są z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Dzięki zaangażowaniu stołecznych instytucji, organizacji pozarządowych i sektora prywatnego, w tym roku odbędzie się rekordowa liczba wydarzeń – ponad 430. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przez jedenaście dni seniorzy i ich rodziny będą uczestniczyć w piknikach, spacerach po Warszawie z przewodnikiem, potańcówkach, lektoratach języków obcych, koncertach, pokazach filmowych, konsultacjach zdrowotnych, różnorodnych wykładach, warsztatach, m.in. kulinarnych, poświęconych nowym technologiom czy tai-chi, a także w licznych zajęciach sportowych i kreatywnych.

Serdecznie zachęcamy wszystkich, a zwłaszcza Seniorów, do udziału w tym radosnym wydarzeniu.

Więcej informacji można znaleźć na np. na stronie internetowej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej https://mcps.com.pl/seniorzy/warszawskie-dni-seniora/.

Biuletyn Informacji Publicznej
Miasto Stołeczne Warszawa
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie
Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych
Powrót do góry
Font Resize