– Aktualności

Zdjęcie przedstawiające czepek pielęgniarski

Dom Pomocy Społecznej „Chemik”  w Warszawie

poszukuje pracownika na stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz

Oferujemy:

1. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

2. system wynagrodzeń zgodny z kodeksem pracy

3. Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki do wynagrodzenia: dodatek motywacyjny, 13-tka, wysługa lat, wczasy pod gruszą, płatny urlop i zwolnienie lekarskie,

4. elastyczny czas pracy,

5. pracę w stabilnej instytucji.

Wymagania:

1. aktualne prawo wykonywania zawodu.

Do zadań pielęgniarki/pielęgniarza w DPS …

Czytaj więcej PRACA dla PIELĘGNIARKI

Okrągłe logo DPS Chemik przedstawiające dwoje staruszków siedzących pod parasolem ogrodowym. Na brzegu okręgu napis Dom Pomocy Społecznej "Chemik"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Polityki Senioralnej m.st. Warszawy – Warszawa Przyjazna Seniorom”. Omawiane będą wartości i zasady polityki senioralnej. Przedyskutowane zostaną propozycje rekomendacji, które posłużą biurom Urzędu i Urzędom dzielnic oraz jednostkom m.st. Warszawy do planowania działań przyjaznych dla seniorów i seniorek.

Więcej szczegółów, jak można wziąć udział w konsultacjach społecznych można …

Czytaj więcej Warszawa Przyjazna Seniorom-konsultacje społeczne

starsza Pani siedząca na wózku inwalidzkim z zamkniętymi oczami, trzymająca w ręku żółtą paprykę

W środę  – 26 października br. w godzinach popołudniowych odbyły się zajęcia grupowe dla Mieszkańców zatytułowane „Quiz owocowo – warzywny”. Były to łamigłówki i przysłowia z wykorzystaniem owoców i warzyw, np. „kapusta – głowa pusta”, „wpaść, jak śliwka w kompot”, czy też  „radosny jak szczypiorek na wiosnę”.

Seniorzy utrwalali swoją smakowitą wiedzę w pytaniach kulinarnych …

Czytaj więcej Quiz owocowo – warzywny

Mężczyzna siedzący na krześle i odbijający lotkę rakietką. Wokół niego osiem osób siedzących na krzesłach i obserwujących go.

Wszem i wobec wiadomo, że ruch jest zbawienny dla naszego zdrowia – dla ciała i ducha. Organizm podczas ćwiczeń produkuje wyjątkowy hormon – endorfinę, zwany hormonem szczęścia.

W piątek, 21 października zajęliśmy się właśnie taką „produkcją” endorfin. Instruktor terapii zajęciowej – Dorota oraz instruktor kulturalno – oświatowy – Ewa zaprosiły Seniorów na zajęcia sportowe. Mieszkańcy …

Czytaj więcej Zajęcia sportowe

W ramach kontynuacji projektu „Łapię Dzień” w środę 19.10.2022 r. odbyło się drugie spotkanie  z Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej „Chemik”. Tematem przewodnim była jesień.

Kontakt z naturą jest doskonałym lekarstwem zarówno dla ciała, jak i ducha. Nasi Seniorzy rozpoczęli zajęcia od układania bukietów z kolorowych liści, a na patio roznosił się przepiękny zapach olejku wrzosowego …

Czytaj więcej Łapię (jesienny) Dzień

Biuletyn Informacji Publicznej
Miasto Stołeczne Warszawa
Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie
Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych
Powrót do góry
Font Resize